tel. 504 092 725

Intro – wprowadzenie do nurkowania

Dla każdego, kto nie boi się spróbować

Intro nurkowe jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia przygody w podwodnym świecie. Praktycznie każdy – bez ograniczeń wiekowych – może z niego skorzystać. Jedynym warunkiem jest podstawowa umiejętność pływania. Kurs pozwala poznać zasady i przekonać się, czy właśnie taki sposób spędzania wolnego czasu będzie fascynującą rozrywką. Szkolenie podzielone jest na dwa etapy: teoretyczne wprowadzenie oraz praktyczne ćwiczenia.

 

Trochę teorii

Podstawą rozpoczęcia będzie wprowadzenie teoretyczne, na którym zaznajomisz się ze sprzętem i jego używaniem, a także poznasz zasady i reguły, których koniecznie należy przestrzegać. Dopiero po tym etapie zanurzysz się w basenowych wodach.

 

Praktyka czyni mistrza

Kilkugodzinne zajęcia nie zrobią z Ciebie mistrza, ale dadzą już obraz Twoich predyspozycji. Wypróbujesz działanie sprzętu: maski, fajki, płetw, butli, jacketu oraz automatu. Jeśli spodoba Ci się oglądanie wodnego świata, będziesz mógł przystapić do kursu Open Water Diver. Startujemy na płytkiej wodzie, to jak głęboko się zanurzysz zależy tylko od Ciebie.

CENA : 300 PLN / os. (minimalnie 2 osoby)

CENA: 500 PLN (indywidualnie - VIP)

Cena obejmuje:

opiekę instruktora, kompletny sprzęt nurkowy bez ABC, gazy, wykłady nurkowe, 4 moduły basenowe, nurkowanie na wodach otwartych, pamiątkowe zdjęcie podwodne, dyplom

Cena nie obejmuje:

transpotu, biletów

*ceny netto

Terminy zajęć intro ustalamy indywidualnie. Staramy się wybrać dogodne terminy.

Kontakt z instruktorem