tel. 504 092 725

SE7EN+ TEC – Poseidon

SE7EN+ TEC – Poseidon

Zaprojektowany, zbudowany i przetestowany do działania w każdych warunkach, POSEIDON SE7EN + to rebreather nowej generacji. Bezpieczeństwo, wydajność, łatwość obsługi i atrakcyjność są połączone, aby umożliwić nurkom o różnych umiejętnościach doświadczenia podwodnego świata bez kompromisów, niezależnie od tego, czy chcesz zbliżyć się do życia morskiego, spędzić znacznie więcej czasu pod wodą, nurkować głębiej, czy po prostu cieszyć się wolną od bąbelków ciszą, POSEIDON SE7EN to najszybszy i najbezpieczniejszy sposób nurkowania. POSEIDON SE7EN – pewnego dnia wszystkie rebreathery będą takie jak teraz.

Rebreather nowej generacji!

Stworzony na podstawie pierwszego na świecie rekreacyjnego rebreathera, legendarnego Poseidona MKVI, POSEIDON SE7EN zapewnia 7 korzyści nowej generacji:

G7 Inside
Elektronika 7. generacji otwiera nieskończone możliwości interakcji, akcesoriów i aplikacji. Całkowicie nowy wewnętrzny sprzęt oparty na nowej generacji oprogramowania sprzętowego sprawia, że ​​SE7EN jest szybszy, elastyczny i niezawodny w każdym środowisku nurkowym.

Łączność Bluetooth
Pobierz dzienniki nurkowań w kilka sekund, zaktualizuj ustawienia i bezproblemowo komunikuj się z POSEIDON SE7EN, za pomocą Bluetooth.

System zarządzania nurkowaniem
Ciesz się lepszą interakcją ze swoim rebreatherem. Ulepszone narzędzie konfiguracyjne komunikują się z POSEIDON SE7EN przez Bluetooth, umożliwiając błyskawiczne wprowadzanie zmian w konfiguracji. Zobacz swoje dzienniki nurkowań bardziej szczegółowo i nie tylko. Co więcej, jest teraz kompatybilny z Macami!

Rebreather rekreacyjny lub techniczny 100M
POSEIDON SE7EN może być czymkolwiek zechcesz! Możesz używać SE7EN jako rekreacyjnego rebreathera lub technicznego rebreathera z oceną 100M; to Twój wybór! Wiodące w branży ulepszenia Poseidon zapewniają najwyższą elastyczność rekreacyjną i techniczną rebreatherów.

Ulepszony serwis i wsparcie
Poseidon ma już wiodącą w swojej klasie niezawodność i wsparcie techniczne, ale POSEIDON SE7EN sprawia, że ​​serwis i wsparcie są jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Automatyczne pobieranie dzienników nurkowania do obsługi przez Bluetooth, w połączeniu z odłączanymi wyświetlaczami i czujnikami oznacza, że ​​wsparcie jest jeszcze szybsze i wygodniejsze niż wcześniej!

Ulepszony ustnik
Najlepszy ustnik rebreathera właśnie stał się jeszcze lepszy! Nowy system utrzymuje zawór ratunkowy zablokowany na miejscu w obwodzie zamkniętym lub otwartym, jednocześnie umożliwiając proste przełączanie z obwodu zamkniętego na otwarty

Pokrywa
Ochronny, pożądany i funkcjonalny w równym stopniu, pokrowiec na Poseidon SE7EN ma wbudowany uchwyt i system obciążników, a także poręcze i szyny oświetleniowe.

Czujniki
Technologia czujników cyfrowych firmy Poseidon zapewnia olbrzymi skok w niezawodności, dokładności PO2 i trwałości oraz poprawia każdy aspekt nurkowania. Półprzewodnikowe czujniki O2 są teraz dostępne w rebreatherze.

Bezpieczny
Uruchom SE7EN PLUS od automatycznej sekwencji startowej, która zapewni, że Twój rebreather jest bezpieczny. Zrelaksuj się podczas nurkowania, mając pewność, że niezależnie od tego, czy używasz półprzewodnikowych czujników O2, czy analogowych czujników galwanicznych, SE7EN stale monitoruje PO2 i wydajność czujnika, a Ty wiesz, że PO2 jest sprawny.

Wyrafinowany
Najnowocześniejsza elektronika zamknięta jest w ponadczasowej obudowie, dzięki czemu SE7EN jest punktem odniesienia, względem innych rebreatherów. Czujniki cyfrowe, walidacja czujników, łączność Bluetooth i CAN-bus, inteligentne baterie i przełomowy komputer nurkowy M28 zapewniają SE7EN + niezrównane wyrafinowanie, które pozwala bezpiecznie udać się w miejsca, o których inni mogą tylko pomarzyć.

Stabilny
Z doświadczeniem przychodzi stabilność. Mając 60 lat nurkowania, ponad 20 lat w rebreatherach i przeanalizowane setki tysięcy dzienników nurkowania, Poseidon nauczył się jednej lub dwóch rzeczy. Ta wiedza pozwala Poseidonowi nieustannie przewodzić innowacjom, poprawiać bezpieczeństwo i zwiększyć stabilność systemu. Oprócz obsługi cyfrowej, SE7EN + posiada szereg ulepszeń kluczowych komponentów:

 • Możliwość cyfrowego czujnika
 • Rozbudowa sprzętu zapewniająca długowieczność

Wsparcie
Twoja inwestycja w SE7EN + jest czymś, co traktujemy bardzo poważnie. Oprócz inwestycji w unowocześnianie technologii, Poseidon zainwestował w swoich ludzi, aby gruntownie przebudować system obsługi klienta i serwisu. Gwarancja wykonania usług firmy Poseidon stanowi, że w przypadku wystąpienia problemu technicznego, Twój rebreather lub komputer zostaną naprawione w ciągu 30 dni od otrzymania w firmie Poseidon w Szwecji lub wymienione, jeśli nie dotrzymamy tego terminu. Aby uzyskać szczegółowe informacje, odwiedź witrynę poseidon.com/support.

PAKIET SE7EN TEC

 • Poseidon SE7EN +
 • Skruber wielokrotnego użytku, teraz standard
 • Moduł baterii – Deep Unlimited (czarny)
 • Płuca przeciwdziałające montowane z przodu lub z tyłu
 • Zastrzyki ręczne
 • Poseidon Backplate & Rebreather Wing
 • Rebreather 11-calowy adapter i uchwyt
 • Zestaw do inwersji cylindra
 • Komputer Poseidon M28 z kablem
 • Zestaw butli aluminiowych 3L 200 bar lub Butle stalowe 3L 300 bar DIL, 200bar O2